book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Výlety pro školky a školy jsou ideálním propojením zábavy, vzdělání a přírody.

Místo realizace: RESORT BÍLÁ – BESKYDY
Délka trvání: 1/2 dne – 1 den (pop domluvě i vícedenní)
Termíny: duben, květen, červen, září, říjen

Výlety jsou určeny pro děti od 3 let. Aktivity ve všech programových variantách jsou přizpůsobeny věku dětí. V případě špatného počasí je připravena náhradní varianta.

  • Výlety probíhají v Dětském letním parku a přilehlém okolí,
  • možnost objednání polévky, či celého obědu,
  • výlet může být po domluvě ukončen opékáním špekáčků nad ohněm, který rádi připravíme,
  • zajištění autobusové dopravy (při včasném objednání výletu),
  • děti si odváží dobrodružný deník, vlastnoručně vyrobenou památku a spoustu krásných zážitků.

Délka programu:
1/2 denní výlet: 110 min.
Celodenní výlet: 2x 110 min.

Časy programů (po dohodě možno upravit a doplnit volné termíny):
8:00 – 9:50
10:00 – 11:50
13:00 – 14:50

Témata programů

Čarodějův učeň – pro MŠ, 1.st. ZŠ
V jedné malé vesničce nedaleko Beskyd je Škola čar a kouzel, ve které se nachází nejmocnější kouzelníci všech dob. Každý rok nás může navštívit kdokoli, kdo se chce stát opravdovým čarodějem. Vyučujeme zejména malé zájemce! Děti naučíme nejen kouzlit, ale i vařit nejrůznější lektvary. Na závěr si také vyrobíte magickou hůlku, která s vámi zůstane napořád! Po absolvování školy se stanete pravými kouzelníky. Ale pozor, čarovat můžete pouze v našem magickém světě!

Cesta kolem světa – pro MŠ, 1.st. ZŠ
Jednoho dne se naši průvodci rozhodli vydat na nezapomenutelnou cestu kolem světa. Ke své výpravě však potřebují malé cestovatele, se kterými by se neztratili a dostali se zpět domů.
Na plánované trase navštívíme všechny kouty světa! Podíváme se do divokých džunglí plné nástrah
a vládnoucích veder, přes bohatá království a naši výpravu zakončíme v zemích plné ledu a sněhových závějí! Hurá za dobrodružstvím!

Indiánský den – pro MŠ, 1. stupeň ZŠ
Osvědčený program, který děti neomrzí! Ihned po příjezdu se z dětí stanou praví indiáni. Každý malý indián musí mít barevné indiánské líčení, čelenku nebo náhrdelník. Dětem bude představen pravý indiánský život zkušenými indiány. Děti zjistí, kde indiáni přebývali – poznají indiánské týpí. Jak se indiáni živili – vydají se na lov zvěře pomocí luku a šípu… A také zjistí, jak probíhaly indiánské obřady a oslavy kolem totemu – naučí se indiánské písně, tance a zahrají si na jejich nástroje.

Vzhůru na palubu! – pro MŠ, 1. stupeň ZŠ
Vyrážíme s námořníky na plavbu kolem světa. Aby nás však námořníci přijali mezi sebe, musíme se naučit jejich píseň a taneček. Poté už na děti čeká jen samé dobrodružství z cesty po moři. Plavit se po divoké vodě, proplouvat labyrintem vodních kanálů a roztáčet vodní mlýnky. Naši malí námořníci, mají kotvu na čepici, vody už se nebojí, jedou domů veselí!

Zpátky do pravěku – pro předškoláky, 1. stupeň ZŠ
Před mnoha a mnoha lety žila byla na Bílé pravěká tlupa… Právě letos mají děti jedinečnou možnost se s touto bílánskou pravěkou tlupou seznámit! Děti poznají, jak obtížně se žilo v pravěku, dozví se spoustu zajímavých informací o době pravěké, navštíví pravěkou jeskyni, budou hledat jeskynní malby, šít pravěké kostýmy z kůže a také si každé pradítě vyrobí svůj pravěký náhrdelník!

Ať žijí pohádky – pro MŠ, 1. stupeň ZŠ
O dětech, O princeznách, O čarodějích, O strašidlech… Znají děti pohádky? Náš pohádkový les skrývá několik příběhů, které však mocný čaroděj Modrovous začaroval. Děti se kouzelnou písničkou promění ve skřítky, a jestliže splní všechny úkoly, zdolají všechny překážky a podaří se jim zachránit pohádky, v závěru je čeká pohádkové překvapení!

Bílámpiáda – pro ZŠ
Přijďte si zasportovat, zasoutěžit a zažít na Bílé pořádnou show!! Děti rozdělíme do jednotlivých družstev, nesmíme zapomenout na olympijský slib a poté už můžeme začít. Skok do dálky, hod polenem, ale také lanáček v lese, lodičky, foukačky, lukostřelba a spoustu dalších atrakcí, tentokrát však na čas a na body, které se zapisují!! Na závěr vyhlásíme nejen nejlepší tým, ale také nejlepšího borce a borkyni!

Sjezd na koloběžkách – 2. supěň ZŠ, SŠ
Vyvezte se s koloběžkou lanovkou a čeká vás 4 km dlouhý sjezd zpět k nýstupní stanici lanovky. Nabo si udělejte krásný výlet údalím Velké Smradlavé kolem Loveckého zámečku, obůrky s lesní zvěří až k sirnatému pramenu Smradlavky.

Jak a kdy objednat?

Výlety objednávjete emailem na vylety@nabile.cz. Dřívější objednávka znamená větší výběr.
Po domluvě monžnost zprostředkovánáí autobusové dopravy.

Ceny výletů
Kompeltní ceník výletů a vstup do Dětského letního parku k výletu nalenete zde.

 

Kontakt:
NA BÍLÉ | BESKYDY
Tel:
+420 725 222 112
Email: vylety@nabile.cz

NA BÍLÉ | BESKYDY

zábava pro celou rodinu

Partneři

NA BÍLÉ | BESKYDY

Jsme pevnou součástí RESORTU BÍLÁ BESKYDY, celoročního areálu plného zábavy, odpočinku a vzdělání pro rodiny s dětmi.

Bílá 155, 739 15 Bílá

+420 725 222 111

info@nabile.cz

© NaBile.cz   |   všechna práva vyhrazena   |   obchodní podmínky   |  GDPR