book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Sportovní tábor Máš na to

5-denní výjezdový tábor pro děti od 5 let, se zaměřením na pohybové aktivity v přírodě, adrenalin a překonávání sama sebe.
Tábor je určen pro děti všech věkových skupin, které rády tráví svůj volný čas sportovní aktivitou v kolektivu prima kamarádů.

Termín: 1.8. – 5.8.2022
Místo konání: RESORT BÍLÁ | BESKYDY
Cena: 3 990 Kč / 3 690 Kč bez dopravy

Náplň:
Sportovní tábor s tematickými dny, kde si děti vyzkoušejí různé druhy sportů. Děti se mohou těšit na policejní den, kdy si vyzkouší přípravku na policejní školu, tréninkový den závodních lyžařů, při kterém zažijí na vlastní kůži letní přípravu závodníků  a nebude chybět olympijský den plný disciplín z letní olympiády. Závěrečný den proběhne Bílanský Spartan Race, který si mohou vyzkoušet i rodiče a porovnat fyzickou zdatnost i se svými ratolestmi. Tak neváhej a přijeď si s námi zasportovat a užít si plno zábavy. Doprovodné aktivity v dětském letním parku (dětský lanový park, tubing, vzduchová trampolína, skákací hrad, apod.). Vstup do Dětského letního parku v ceně 1 140,- Kč zdarma.

Cena zahrnuje:
5 dní program, práci instruktorů, 5x dopravu z Ostravy a zpět (možnost přistoupení po 4 místech na trase), každodenní vstup do Dětského letního parku, drobné odměny a diplom, strava (oběd, 2x svačina, pitný režim), pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení (přerušení účasti na táboře).

Přihlášky a platba:
Pro přihlášení využijte on-line systém na www.prihlaskanakurz.cz.
Před prvním přihlášením na akci je potřeba kliknout na ZAREGISTROVAT SE a vytvoříte si uživatelský účet. Poté v kategorii LETNÍ AKCE, kliknete na VYTVOŘIT PŘIHLÁŠKU Vámi vybrané akce a vyplníte jednoduchý přihlašovací formulář. Informace o platbě obdržíte na Váš e-mail po přihlášení na akci.
Přihlášky podávejte nejpozději do 31.5.2022. Při přihlášení a úhradě po 31.5.2022 je cena navýšena o administrativní poplatek ve výši 100 Kč.

V případě nemoci dítěte:
V ceně táboru je zahrnuto úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění nevyužité cestovní služby a dodatkové pojištění pro případ zrušení cestovní služby na území ČR u Kooperativa pojišťovna a.s. Při nemoci dítěte (jak před, tak během kurzu) tedy dostanete od pojišťovny zpět 80% zaplacené částky! Budete potřebovat potvrzení od lékaře, potvrzení o zaplacení kurzu a vyplněný formulář pojišťovny. Pojištění se řídí všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění Kolumbus a Kolumbus – Abonent M – 750/09 (naleznete na www.koop.cz). Podrobné informace k pojištění, výše plnění a předvyplněný formulář naleznete na www.prihlaskanakurz.cz, v sekci Informace o kurzech. Formulář prosím vyplňte a spolu s potvrzením od lékaře a potvrzením o zaplacení kurzu zašlete na naši adresu.

Doprava, nástupní místa (jedná se o objednaný autobus):

Ostrava – parkoviště před Domem kultury města Ostravy           odjezd 7:30          příjezd 16:45
Frýdek-Místek – parkoviště LIDL – ul. Frýdlantská                        odjezd 7:50          příjezd 16:25
Frýdlant nad Ostravicí – před nádražím ČD                                   odjezd 8:05          příjezd 16:10
Ostravice – parkoviště naproti nádraží ČD, u silnice č. 56           odjezd 8:15          příjezd 16:00

Pokud nyvužijete dopravu, tak je sraz na Bílé před kanceláří Dětského letního parku v 8,30, ukončení v 15,45 hod.

Ukončení:
Ukončení v pátek 6.8.2021 slavnostním ceremoniálem.

Po ukončení táboru mají děti s rodiči možnost využít vstup ZDARMA do dětského letního parku na Bílé, do 18,00 hod 

E-mail: info@nabile.cz
www.nabile.cz

NA BÍLÉ | BESKYDY

zábava pro celou rodinu

Partneři

NA BÍLÉ | BESKYDY

Jsme pevnou součástí RESORTU BÍLÁ BESKYDY, celoročního areálu plného zábavy, odpočinku a vzdělání pro rodiny s dětmi.

Bílá 155, 739 15 Bílá

+420 725 222 111

info@nabile.cz

© NaBile.cz   |   všechna práva vyhrazena   |   obchodní podmínky   |  GDPR